SCHEDULE – SUNDAY

START TIME (EDT) A-trak Presents: Fools GoldANNA AGENCYAnjunablocksBingo Players: HysteriaBorgore Presents: BuygoreCharmes In ControlChurch of GalantisCircus RecordsColorize: ColorscapesDESERT HEARTSDIM MAK'S DOJODirtybird BirdhouseDirtybird Bass LodgeGari SafariHIGHER GROUNDJAUZ Bite This!Justin Jay's Fantastic VoyageLa Fleur's Power PlantPercomaniacsPixel Terror: ArcadiaRVDIOVCTIVETreasure Fingers: Psycho DiscoWestwood On The LakeYour Nightlife Friends                   
10:00 AM Damaged GoodsDJ MARNIXDurante & HANAViperactiveGalantisGL0balWyatt MarshallMatt OssentjukSteve WeirAlinkaGromoOption4The Funk Hunters
10:15 AM
10:30 AM Taioh $san
10:45 AM
11:00 AM DJ SwishaHOLLTSoraAriusEddy MAlyssa MarieRedfieldHouseboySashaJustin VilhauerRJOIIGrenstaOpiuo
11:15 AM
11:30 AM Nox Vahn
11:45 AM
12:00 PM HoodboiFirebeatzKaypFlux PavilionMonkiMont BlvckMANTJahjayleeJustin MasseiShuskiBRVMESSspurgeeOcean RouletteNeighbour
12:15 PM
12:30 PM
12:45 PM
1:00 PM Jesse And The WolfALBUQUERQUEDosemBassjackersKultivateFranky NutsKendollArdalanJadedSam Von HornJennifer CardiniMatt EgbertTooKindDan EdwardsZendloA.Skillz
1:15 PM
1:30 PM DLMT
1:45 PM Jiqui
2:00 PM JubileeSHIMZABingo PlayersDMVUMatthew DearPersian EmpireAnabel EnglundAndenDanny GoligerAemmaSly TurnerDeadlyftJ-RadArnold & LaneKrafty KutsSilent Addy
2:15 PM
2:30 PM Eli & FurBok Nero
2:45 PM Automhate
3:00 PM A-TrakKEVIN SAUNDERSON & THE SAUNDERSON BROTHERSOomloudDirt MonkeyBraxtonSevenn Claude VonStrokeHMUSantéBorn DirtyVonda 7LouisahhhSOHMIBLVD.SupertastedatatabINNEZZOrange Calderon
3:15 PM ARTIX!
3:30 PM xtine
3:45 PM Cyclops
4:00 PM Moon BootsJames Grant & Jody WisternoffMr. Belt & WezolCharmesCRaymakBoxerMax StylerGene FarrisMad ZachSidepieceBenny BridgesAdelineMEENMatt DoeFunsterWill OB b2b Devon JamesSkiiTourJamesy
4:15 PM HVDES
4:30 PM Party Pupils
4:45 PM RICKY WEST
5:00 PM Nick CatchdubsMICHEL DE HEYDisco FriesFuntCaseDeepartureHenry FongYousefFrequentMatt OssentjukPurple Disco MachineJustin Jay's Fantastic VoyageÖona DhalMonsieur FrazierRuvloDay CartMKJAYSmalltown DJsEauxzown
5:15 PM BendaMICHAEL SPARKS
5:30 PM Luttrell
5:45 PM
6:00 PM Thee Mike BCHUS & CEBALLOSZookeperGLDSound QuelleTwo Friends GettoblasterDJ GodfatherHuman LifeMKSteve WeirDJ TennisWhereIsFenixGladezDavid MarstonProper VillainsLoshMarlos
6:15 PM Ray VolpePARKER
6:30 PM Taioh $san
6:45 PM
7:00 PM Damaged GoodsSTACEY PULLENCosmic GateSidney SamsonThe ArcturiansPRAANABrohug Fastboi 88RedfieldLa FleurKevin AndersonSwageTreasure FingersLux GrooveMingThe NY Fox
7:15 PM TisokiSCHADE
7:30 PM Quintino Houseboy
7:45 PM NATO FEELZ
8:00 PM DJ SwishaVICTORIA ENGELJessica AudiffredDezzaBenny BenassiWyatt MarshallMatt OssentjukMANTMaya Jane ColesAlan NievesProtostarDoorly b2b Andy AmmoLA RiotsVictor PorfidioDJ Wonder
8:15 PM Borgore
8:30 PM Alpha 9SPECIAL GUESTJahjaylee
8:45 PM BAD DECISIONS
9:00 PM HoodboiPARK & SONSDj IrwanDoctor PMatt FaxEddy MAlyssa MarieJadedViggo DystWyatt MarshallPrismoMoon BootsEyes EverywhereRUMPUSTHE DRIV3R
9:15 PM SUBSHOCK & EVANGELOS
9:30 PM KendollHenry Was
9:45 PM
10:00 PM Jesse And The WolfAbove & BeyondCyranEstivaDLMT MonkiMont BlvckAndenBalooLubelskiG-BuckFelix Da HousecatDipzyCase Of The MondaysDana Lu
10:15 PM YVNG JALAPENO
10:30 PM Sam Von Horn
10:45 PM FRANKY NUTS
11:00 PM JubileeMARK VAN DALEEssentialsShapesLee ReynoldsBok NeroArdalanPersian EmpireBorn DirtyAlinkaFransis DerelleDevon JamesrrotikGODDEXXYoo Q!
11:15 PM
11:30 PM Sevenn Danny Goliger
11:45 PM AXEL BOY
12:00 AM A-TrakMARCO VAndrew MathersConrankMatthew DearHMUAnabel EnglundSidepieceSashaRYBOJayceeohRufus GibsonPass The 40SHOOKAApe Drums
12:15 AM
12:30 AM Max StylerVonda 7 (60 min)
12:45 AM SKEPSIS
1:00 AM Moon BootsJOHAN GIELENilan BluestoneBlucktherFuntCaseDoc MartinParty PupilsClaude VonStrokeMad ZachSantéPurple Disco MachineJustin MasseiArdalanSYNReset Preset vs. downbeatHunter ReidStickybudsPlayTheMusic
1:15 AM HOLY GOOF
1:30 AM Henry FongBenny Bridges (60 min)
1:45 AM
2:00 AM Nick CatchdubsVersaGene FarrisFrequentMKJAUZ DNB SETJennifer CardiniPixel Terror (DNB Set)Roy LaCroixE.R.N.E.S.T.OSlynk
2:15 AM
2:30 AM Maor LeviTwo Friends
Justin Jay's Fantastic Voyage (60 min)
Ghostea
2:45 AM
3:00 AM Thee Mike BSweet ToothTara BrooksYousefDJ GodfatherMatt OssentjukAemmaAndy GreshTreasure FingersA.Skillz
3:15 AM
3:30 AM Brohug
3:45 AM
4:00 AM Damaged GoodsOliver SmithAce Aura b2b ChimeQuintino GettoblasterFastboi 88Human LifeLouisahhhJames EllingtonHood RichKrafty Kuts
4:15 AM
4:30 AM Benny Benassi
4:45 AM
5:00 AM DJ SwishaThe BrigWyatt MarshallSPECIAL GUESTLa FleurJayreehCodesKotek
5:15 AM
5:30 AM
5:45 AM